Naše odměny

 

Podpořte naší kampaň na HITHIT a odměnte se designovým merchem z dílny Moje tělo je moje. 

Arch tetovaček

Arch oblíbených tetovaček ve speciální edici. Můžete celému světu ukázat, že „můj vzhled neurčuje moji hodnotu“ a že „nemusím splňovat ničí představy“. Zkrátka, že moje tělo je moje!

Velká plátěná taška s názorem

Taška na cokoliv, ve dvou barvách a s různým potiskem. Grafika #fuckbodyshaming nebo #mojetelojemoje. Rozměry tašky jsou 35 × 39 cm, takže se do ní vejde hodně malých věcí, pár velkých nebo od každého něco.

Exkluzivní piknikový set: plátěná taška, láhev na vodu a krabička na svačinu

Taška na cokoliv, grafika #fuckbodyshaming. Elegantní nerezová termo láhev o objemu 570 ml s bambusovým uzávěrem a autorským potiskem “Mám svý tělo. A to je nejvíc.” Krabička na svačinu v černé barvě s potiskem z dílny Moje tělo je moje, která těsní, takže do ní můžete dát jakékoliv jídlo. Součástí balení je i plastový příbor. Ať už v práci, ve škole, nebo na pikniku, ukažte, že vám nikdo nebude diktovat, co si dáte k obědu. Objem krabičky je 800 ml.

Exkluzivní piknikový set: plátěná taška, láhev na vodu a krabička na svačinu

Taška na cokoliv, grafika #mojetelojemoje. Elegantní nerezová termo láhev o objemu 570 ml s bambusovým uzávěrem a autorským potiskem “Mám svý tělo. A to je nejvíc.” Krabička na svačinu v černé barvě s potiskem z dílny Moje tělo je moje, která těsní, takže do ní můžete dát jakékoliv jídlo. Součástí balení je i plastový příbor. Ať už v práci, ve škole, nebo na pikniku, ukažte, že vám nikdo nebude diktovat, co si dáte k obědu. Objem krabičky je 800 ml.

Notes

Potřebujete praktický zápisník, který vám bude připomínat, že „moje tělo je moje“? Pak pro vás máme notes velikosti A5 s autorskou ilustrací. Nebojte se dát okolí najevo, že do vašeho vzhledu vám nemá nikdo co mluvit.

Magnetická brož a tetovačka

Přejete si nenápadným, ale originálním způsobem ukázat okolí, že vaše tělo je vaše? Máme pro vás brož s naším logem. Brož je magnetická, nemusíte se bát, že si propíchnete prst nebo oblečení. Snadno ji připevníte na cokoli, co si zrovna vezmete na sebe. Přihodíme vám do balíčku i tetovačku, jejímž motivem se nechte překvapit.

Láhev na vodu

Elegantní nerezová termo láhev o objemu 570 ml s bambusovým uzávěrem a autorským potiskem “Mám svý tělo. A to je nejvíc.” V zimě se zahřejte horkým čajem, v létě se osvěžte studenou vodou. A v každém ročním období ukažte, že vaše tělo je vaše.

Krabička na svačinu

Plastová krabička na svačinu v černé barvě s potiskem z dílny Moje tělo je moje. Krabička těsní, takže do ní můžete dát jakékoliv jídlo. Součástí balení je i plastový příbor. Ať už v práci, ve škole, nebo na pikniku, ukažte, že vám nikdo nebude diktovat, co si dáte k obědu. Objem krabičky je 800 ml.

Ponožky

Ponožky jsou nejlepší dárek, nejen k Vánocům. Bavlněné ponožky české značky Ferdinand v broskvové barvě s textem MOJE TĚLO, MOJE PRAVIDLA. Kupte je sobě nebo svým blízkým a ukažte, že #weareferdinand a #mojetelojemoje

Další odměny

 

Podpořit naší kampaň na HITHIT můžete i zakoupením odměn od našich podporovatelů a sponzorů.

Profesionální focení se Zuzanou Mazurovou

Hodina profesionálního focení v exteriéru se Zuzanou Mazurovou, která má dlouholetou praxi ve focení portrétů, svateb i reportáží.

Dokáže vytvořit příjemnou přátelskou atmosféru a navést vás do pozice, ve které vám to bude slušet nejvíce.

Užijte si příjemné odpoledne ve městě či v přírodě a odneste si 5 výsledných profesionálně upravených fotografií (více fotek lze dokoupit).

Sebeláskové focení z dílny Karea Foto

Odměňte se až dvěma hodinami profesionálního focení s Hankou z Karea Foto.

Hlavní moto fotografky: každá žena je krásná!

Hanka totiž dokáže vytvořit při focení tak milé a podpůrné prostředí a zachytí vaši krásu v každém věku i velikosti tak, že se zamilujete samy do sebe!

V ceně je zahrnuto 12 výsledných fotografií, přičemž ateliér nebo případné další fotky lze dokoupit.

1 lekce tance nebo cvičení v Centru Tance

Kde nejlépe ukázat, že jsme pyšní na svá těla?

No přece na parketu!

Tak s radostí tančete a cvičte, ať už číslo na váze a údaj v občance říkají cokoliv.

V Centru Tance nikoho nesoudíme a máme lekce pro všechny, i pro úplné začátečníky. Z naší široké nabídky zkuste třeba latinu, zumbu, swing, flamenco, jógu, pilates, salsu, pole dance, muzikál, K-pop, orient, street dance nebo twerk. Partnera nebo partnerku nepotřebujete, u nás se tančí sólo (nebo spíš v přátelské partě 🙂 ). Protančete se ke zdravému sebevědomí, klidu v duši a spokojenému tělu.

 

Lekci můžete vyzkoušet v Praze nebo v Brně do 15. 9. 2024.

Instrukce k uplatnění odměny: zašleme na váš e-mail. Odměna 1 lekce platí na 99% lekcí z nabídky Centra Tance –  na otevřené lekce a lekce v pravidelných a otevřených kurzech.

Talíře “Rozbij a jez”

Taky jste někdy měli chuť s něčím praštit, když ostatní nevhodně komentovali váš vzhled? Nyní máte příležitost!

Johanka z lovetoeat pro vás vyrobí dva keramické talíře: jeden s povzbuzujícím nápisem a jeden s negativním, který můžete rituálně (nebo zcela nerituálně) rozbít. K výrobě talířů s negativním komentářem budou využity kazové kusy.

Jaké nápisy zvolíte, je na vás – Johanka talíře vyrobí na míru. Napište do poznámky 1. výrok na talíř, který s chutí roztřískáte 2. výrok, který si chcete na talíři nechat a bude vás těšit.